Yılın Rengi: YEŞİL!

dugun-yesil-gelin-damat-dugun-pastasi-nasil-olmali
Renk kataloğu Pantone 2017’nin rengini, düğünlerin vazgeçilmezi ‘yeşil’ olarak ilan etti.
color-of-the-year-green-wedding-theme
İyimserlik, canlılık ve tazeliğin rengi olarak bilinen yeni yılın rengi yeşil, bize alttan alttan doğayla daha çok içe içe olmamız gerektiği mesajını veriyor. Düğünlerin en önemli destekçisinin çiçekler olduğunu sürekli söyleyen biri olarak, bu mesajı ben çok sevdim. Hayatın her alanında yeşile yani doğaya daha çok bağlanmamızı söyleyen bu mesajı, gelin biraz da düğünler açısından ele alalım.
  • Gelin Buketi

Bohem, kır, romantik ya da şatafatlı… Hangi düğün temasını seçerseniz seçin, gelin buketinize mutlaka yeşillik ekleyin. Renkli bir buket hayal etmiyorum deseniz bile, çiçeğinize ekleyeceğiniz yeşillik hem sizi hem de gelinliğinizi daha hoş gösterecektir.
dugun-gelin-cicegi-yesil-ne-kadar
  • Yaka Çiçeği

Fotoğraf ve videolarda düğün temanız ve misafirlerinizin uyum içerisinde olması çok önemli. Bu yüzden herkes üzerine düşen görevi yapmalı ve her zaman gelin ne isterse o olmalıdır:) O halde her iki tarafın babası, damat ve damadın en yakın arkadaşlarının takmasını ön gördüğüm yaka çiçeklerini, şimdiden kafanızda tasarlamaya başlayın. Gelin buketinizin minik bir denemesi gibi duracak yaka çiçeklerine de muhakkak yeşili dahil edin.
dugun-temasi-nasil-secilir-yesil
  • Süsleme Detayları

Kafanızda çiçeklerin ön planda olmadığı bir düğün süslemesi olsa bile, mekanın farklı yerlerinden sarkıtacağınız bol yeşillikler, hem misafirlerinize günün anısına çekmek isteyecekleri daha çok fotoğraf köşesi yaratacak, hem de düğününüzü kış aylarında bile yapsanız tazelik verecektir. Daha önce şurada bahsettiğim çiçekli avizeler de yeşili düğününüze dahil etmenin en keyifli yollarından biri bence.
dugun-suslemesinde-cicegin-onemi

dugun-gelin-damat-gelinlik-modelleri-davetiye-modelleri-fikirler

  • Masa Dekorasyonu

Belki bu sene bir değişiklik olur ve misafirleriniz için hazırlayacağınız masada çiçekleri vazolara değil, runner misali tam masanın ortasına serpersiniz kim bilir? Yeni fikirlere açık olmakta her zaman fayda var.
dugun-yesil-organizasyon-kir-dugunu-fikirleri

dugun-gelin-damat-gelinlik-dugun-planlamasi-nasil-yapilir

Düğün temanıza uygun en yaratıcı davetiye fikirlerimi merak ediyorsanız bu yazımı okuyabilirsiniz.
Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 shares