Yeni Trend : Gelin Çantası

Yaşasın, saç aksesuarıydı, nedime sabahlığıydı derken gelinlere para harcatacak yeni bir trendimiz daha oldu: Gelin Clutch’ları!
elie-saab
Clutch yani gece çantaları uzun zamandır hayatımızda aslında. Parıltılı siyah ya da bej kutu şeklinde bir modele sahipseniz, arkadaş düğünlerine hazırlanırken sizden iyisi yok. Hayat kurtarıcı bu minik, tatlı çantalar önümüzdeki sene gelinlerin de vazgeçilmezi olacak gibi duruyor.

gelin-çanta

Nasıl ki özene bezene aylarca düşünüp seçtiğiniz saç modelinizi daha da parlatmak için minik de olsa bir küpe takıyor ya da kış düğün fotoğraflarınıza asalet katacak bir pelerini gelinliğinizin üzerine giyiyorsanız, temanızla uyumlu bir clutch da edinmeniz sizi diğer gelinlerden ayırt edecektir.
edie-parker
Peki bu clutch modelini neye göre seçmelisiniz? Tabii ki en önemlisi düğün fotoğraflarınızı nerede ve ne tarzda çekeceğiniz. Mesela çekim için mekanınız lüks bir otelse, üç boyutlu çiçeklerle bezeli göz alıcı bir model tercih edebilirsiniz.
mermer-çanta
Eğer düğün yapacağınız salonda çekim yapacaksanız ve etraf zaten yeterince süslüyse de, kırık beyaz ya da hafif sedefli, kutu şeklinde bir modeli elinizde taşıyabilirsiniz.
jimmy-choo
Eğer size özel bir gelin çantası arıyorsanız Hello Bride mağazasındaki seçenekleri değerlendirebilir ya da kişiselleştirilmiş çantalar için talepte bulunabilirsiniz.
camilla-cristine

Düğün Süsleme Fikri Mermer Teması Yazısını Burayı Tıklayarak Okuyabilirsiniz.

Buna da göz atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir