Şehrin İlham Alınası Durakları | Room + Rumours

DCIM100MEDIADJI_0079.JPG
Pembe Şampanya‘nın Youtube kanalında an itibariyle, size fikir verecek mekanları dolaşacağım yeni bir seri başlatıyorum!
DCIM100MEDIADJI_0101.JPG
Nişantaşı’ndaki showroom’larında ünlü tasarımcıların koleksiyonlarına ev sahipliği yapan Room, aslında bu ürünleri sadece moda çekimleri ve dizilerde kullanılması için bizimle paylaşıyordu. Paylaşıyordu diyorum çünkü nadir de olsa bu ürünlerde indirim uygulayıp satışa sunduğu da oluyordu.
DCIM100MEDIADJI_0091.JPG
Geçtiğimiz ay çok uzak değil yine Nişantaşı’nda açtıkları yeni mekanda karşımıza, hem konseptlerini hem de isimlerini yenileyerek çıktılar. Üç katlı kocaman bir alana kurulan mağazanın giriş katında moda, sanat ve dekorasyon ürünlerini bir arada bulabilirsiniz.

DCIM100MEDIADJI_0093.JPG

Bu zengin üçlemeye, nişan gecenizde giymeyi hayal ettiğiniz elbiseler, şimdiden satın alıp geceleri sarılarak bile uyumak isteyebileceğiniz güzellikle tabaklar ve hatta salonunuzun dekorasyonuna  renk katacak modern tablolar bile dahil. Bunları sadece görmekle yetinmediğimiz, satın da alabildiğimiz günleri görmek çok güzel bence:)

DCIM100MEDIADJI_0099.JPG

Bu katı bitirdiysek şimdi bir kat alttaki showroom’u da gezebiliriz. İşte burası Room’un gelenekselleşen çekimler için kullanılan ürünlerin sergilendiği alan. Tasarımcıların ve hızlı moda markalarının ürünlerine burada hızlıca göz gezdirdikten sonra sıra, mekanın ismine yeni eklenen Rumours’ın doğduğu yüksek tavanlı alana geliyor.

img_7879

Gündüzleri restoran ve kafe olarak hizmet veren Room + Rumours, geceleri de canlı performanslarla eğlenceli bir bar halini alıyor. Ayrıca mekanın dış kısmında şömine ve pofidik koltukların bulunduğu bir bahçe bulunuyor. Nişantaşı gibi bir keşmekeşte keyif yapmak için bundan daha güzel bir yer düşünemiyorum.

DCIM100MEDIADJI_0092.JPG

Peki biz Room + Rumours’ın nelerinden ilham alabiliriz?
  • İlk katta çok iyi tasarımcıların gece ve kokteyl elbiseleri satılıyor. Bence hem söz, hem de nişan kıyafet arayışı içerisindeyseniz buraya hemen uğramalısınız. Ayrıca evden çıkma ve after party gibi düğünün uzantıları diğer etkinlikler için de kolaylıkla hem elbise, hem de çok farklı aksesuarlar bulabilirsiniz.
  • Balayı bavulu hazırlıyor ve herkesten farklı bir şeyler alma peşindeyseniz, Room + Rumours’ın vadettiği yepyeni marka ve tasarımlarla mutlaka tanışmalısınız.
  • Çeyizinizi tencere ve mutfak aletinden çok tasarım tabak, içinizi açan bir tablo ya da dekoratif duracağında şüphe duymayacağınız kitaplardan oluşturuyorsanız, burası size bulunmaz bir cennet gibi gelecektir.
  • Sevdiceğinize yılbaşı yada 14 Şubat hediyesi almak istiyorsanız, yine giriş katında en sağ tarafta yer alan erkek koleksiyonlarından ister kıyafet, ister hobisine yönelik farklı objeler satın alabilirsiniz.
  • Restoran kısmının özellikle bahçe çok iyi fotoğraflar çıkacağından eminim. İzin konusu hakkında bir bilgim yok ama bence burada düğün fotoğrafçınızla küçük bir deneme çekimi yapabilirsiniz.
  • Geceleri DJ performanslarının olduğu barda arkadaşlarınızla bekarlığa veda ya da sevdiceğiniz ve ortak arkadaşlarınızla ‘Yaşasın Evlenme Teklifi Aldım’ kutlaması yapabilirsiniz.

 İlham vermesi dileğiyle <3
Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 shares