Şehrin İlham Alınası Durakları | Maritsa Store

maritsa-store-kesfi
Yeni evlenecek çiftlerin hazırlık süreçlerine dahil edebilecekleri yeni açılan mekanları Pembe Şampanya takipçileri için gezmeye devam ediyorum.

maritsa-store-akatlar

maritsa-store-mitza-biz

Şehrin İlham Duraklarında sıra, daha önce videosunu Youtube kanalına yüklediğim ama detaylarından henüz size burada bahsedemediğim Maritsa Store var. Maritsanbul adlı blogu ile tanıdığımız Meriç Küçük’ün Akatlar’da açtığı mağaza, elbiseden çantaya, dekorasyon objelerinden kişisel aksesuarlara kadar pek çok ürüne ev sahipliği yapıyor.

maritsa-store-frea

maritsa-store-magaza

Neredeyse her hafta bünyesine yeni markalar katan Maritsa Store, hem şık atmosferi, hem de belki de daha önce hiç duymadığınız markaları sunmasıyla şehrin öne çıkan mekanlarından biri olmaya aday bence.

maritsa-store-acildi

maritsa-store-pembe-sampanya

Peki biz Maritsa Store’un nelerinden ilham alabiliriz?
  • Düğün öncesinde söz, nişan, bekarlığa veda gibi kutlamalarınız için burada çok farklı tarzlarda kıyafetler bulabilirsiniz.
  • Balayı bavulunuza farklı bir kaç parça eklemek istiyorsanız, Maritsa Store’dan kesinlikle yardım alabilirsiniz. Güneş gözlüğü, çanta, rahat jean ya da şık ama zarif kolyeler bu konuda size verebileceğim önerilerden sadece birkaçı.
  • Eviniz için hayalinizdeki dekorasyona eşlik edecek rengarenk moda kitapları, tasarım paketli mumlar, özel çay paketleri de Maritsa Store’da satıştaki ürünlerden.
  • Ayrıca Maritsa Store’un en tatlı köşesinde yer alan Mitza‘dan gelin buketinizi, yaka çiçeklerinizi ve aklınıza çiçekle ilgili gelebilecek tüm süslemelerinizi bir çırpıda halledebilirsiniz.
Maritsa Store Adres: Akatlar, Meydan Sk. No:14, Beşiktaş/İstanbul

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 shares