Parla Flower | Sonbahar Gelinleri Nasıl Buket Seçmeli?

dugun-cicegi-gelin-buketi-parla-flower-art
Hayaller, hayatlar bir yana artık Pembe Şampanya‘da evlilik sürecinde ihtiyacınız olan tüm öneriler Youtube kanalımda sizlerle olacak!
İlk videomda, sevgili Begüm ve Lara’nın kurmuş olduğu Parla Flower & Art‘ı misafir ettik ve düğünlerin başrolündeki çiçekler hakkında bilmediklerimizi öğrenme fırsatı bulduk.
 dugun-organizasyonu-cicek-susleme-parla-flower
Her zaman derim, en güzel gelinliği giyin ya da süper manzaralı bir mekan kiralayın. Süslemenizde çiçekleri olması gerektiği gibi kullanmazsanız, düğününüz misafirlerinizin katıldığı onlarcası arasında kaybolup gidecektir. Ki bence bu kadar özenli hazırlanılan düğün gününüzün sizin için olduğu kadar, katılanların da aklında ve kalbinde bir şekilde kalacak detaylar barındırması gerekiyor.
dugun-sonbahar-gelin-gelinlik-buket-cicek-parla-flower
Evlenme teklifi aldığınız anda kafanızda bin bir soru dönerken, en azından çiçek hakkındaki;
  • Nasıl bir buket tercih etmeliyim?
  • Gelinliğim ile beğendiğim buketler birbiriyle uyumlu mu?
  • Düğün teması, buket ve damat yaka iğnesinin birbiriyle örtüşmesi için nelere dikkat etmem gerekir?
  • Mekanda çiçekleri en çok nerelerde ve nasıl aranjmanlarla kullanmalıyım? gibi sorularınızı Parla Flower & Art ile birlikte hazırladığımız videolarda cevaplamaya çalıştık.
O zaman sizi hem bu tatlı markanın hikayesini, hem de önümüzdeki sene gelin buketlerinde hangi çiçeklerin trend olacağını öğreneceğiniz videomu izlemeniz için Youtube kanalımıza davet ediyorum:)
Bu arada ilk videonun günahı olmaz diyerek, yorumlarınızı, beğenilerinizi ve kanal aboneliklerinizi heyecanla bekliyorum:)
Etiketler:, , , , , , , , , , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 shares