Nedime Yoklama Alma Rehberi

Kardeşiniz, en iyi arkadaşınız, çocukluk arkadaşınız, sevdiceğinizle sizi tanıştıran o önemli arkadaşınız ya da ev arkadaşınız.. Nedimelerinizi seçtiyseniz şimdi sıra, onların düğün için hazırladığınız ‘to do’ listenize uymaları ve her verdiğiniz görevi tam zamanında tamamlamaları için yapmanız gerekenlere geldi. Hadi başlayalım:)
 -WhatsApp üzerinden sadece nedimeleriniz ve sizin içinde olduğu bir grup kurarak işe başlayabilirsiniz. Biliyorum grup mesajlaşmaları bazen sinir bozucu olabiliyor ama herkesi kontrol etmek için bunu yapmak zorundasınız. Tek bildirimler yerine herkesin tüm diyeceğini tek mesajda atmasını kendilerinden rica ederseniz, bu sistemin tıkır tıkır işleyeceğini düşünüyorum. Ayrıca düğünden sonra özellikle grupta biriken fotoğraflara bakıp, anılarınızı hoş bir tebessüm ile tazeleyebilirsiniz.
-İlk maddenin gelişmiş versiyonu olarak, nedimeleriniz ve sizden oluşan bir zincirleme mail grubu yaratabilirsiniz. WhatsApp için ağır gelen, nedime kıyafetleri, misafir listesi, oturma düzeni gibi hayati konular için iletişimizi yapmak mail üzerinden daha pratik olacaktır.
-Nedimelerinizle birlikte ortak bir takvim oluşturun. Bu takvim üzerinden, sizinle birlikte gelinlik provasına ya da bekarlığa vedanıza gelebilecek nedimelerinizi kolayca takip edebilirsiniz. Kafanız onlarca detayla doluyken, bu tip uygumalar hayat kurtarıcı olacaktır, benden söylemesi.
-Kendinize bir temsilci seçin ve onun düğün organizasyonu konusunda çıkabilecek olası krizlerde, nedime iletişimini sizin yerinize yapmasını sağlayın. Planların tıkır tıkır zamanında ve olması gerektiği gibi işlemesi bizim için çok önemli.
-Tüm bu kargaşa içinde nedimelerinizin sizin stres ve sıkıntınızı üstlenerek size yardımcı olmalarına devam etmelerini istiyorsanız, onlara biraz özel zaman ayırın ve keyifli vakit geçirin. Nedimelerinizi mutlu etmek için hep birlikte gidebileceğiniz bir spa paketi satın almak, bu maddenin en eğlenceli önerisi olsun:)

Murphy’nin Düğününüze Davetli Olmadığından Emin Olmak İçin Bu Yazımı Mutlaka Okuyun :))

Buna da göz atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir