NE DEMİŞLER, SUNUM ÖNEMLİDİR

IMG_2054
Olaya biraz da farklı bir açıdan bakalım. Çünkü asıl mesele düğünde ne yedirdiğiniz değil, nasıl yedirdiğiniz…
Şimdi düğün mekanını kiraladığınızı varsayarak, biraz da süsleme detaylarına inelim istiyoruz. Blogda bu yazıyı hayallere eklesek de, unutmayın bunları gerçeğe dönüştürmek sizin elinizde.
Biliyorsunuz ki düğünlerde garsonlara henüz bitmemiş tabakları yar etmemek için, dans pistinde çok vakit geçirilmez. Diğerleri de elinde şarap kadehi ile tüm geceyi geçirebilen ve pistte figürlerini herkese göstermek isteyen, hatta gelinin eteklerini tutarak dans etmeyi icad eden kişidir.
Bizim olayımız, düğünün her detayını inceleyip sürekli eleştiren, hiçbir yemeği beğenmeyen kıskanç ablalarla. Yazının başında da dediğimiz gibi aslında önemli olan misafirlerinize ne yedirdiğiniz değil, onu nasıl şık bir şekilde sunduğunuzdur.
Milyonlarca alternatif arasında sizin için seçtiğimiz ve en pratik olanları şöyle sıralayabiliriz,
  • Masaların üzerine ahşap, beyaz ya da metalik çerçevelerin içerisine koyarak, menüye yükseklik kazandırabilirsiniz. Ki bu da fotoğrafçınızın işine gelir.

pembe-şampanya-düğün-organizasyon-menü

IMG_2055
  • Kurdele ile ortasından bağlayarak ya da kır düğünü yapıyorsanız üzerine minik bir çiçekle tabağın üzerine yerleştirebilirsiniz. Bizce masa düzeninde en nizami duran bu şekil.

IMG_2056
IMG_2062

Bir de menüyü peçeteye bastırabilirsiniz. Misafirleriniz için muhteşem bir düğün hatırası olacağını düşündüğümüz bu seçeneğin bütçesinin, diğerlerine göre daha yüksek olacağını da söylemeden geçmeyelim tabii.
IMG_2059
Bunlar bana yetmez daha çok seçenek arasında boğulmak istiyorum diyorsanız, Pinterest board’umuzdan model çalabilirsiniz:)
Etiketler:, , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 shares