Mrs. Cupcake | Kutlamalar için Cakepop ve Makaron Nasıl Kullanılır?

SAMSUNG CAMERA PICTURES
Özel gün kutlaması için farklı lezzet, hediye ve süsleme arayışında olanlar, Mrs. Cupcake’in makaron ve benim yemeye doyamadığım cakepop’ları ile hemen tanışmalılar:)

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Evde ya da favori mekanınızda organize edeceğiniz söz, nişan, düğün hatta bekarlığa veda etkinlikleriniz için misafirlerinize alışılagelmişin dışında bir gün yaşatmak istiyorsanız, tatlı anlamında en büyük yardımcınız bence kesinlikle Mrs. Cupcake olmalı. Hayalinizdeki her temayı büyük bir titizlikle gerçeğe dönüştüren Şirin Hanım’la, daha önce düğün ve nişan pastaları hakkında tam da burada sohbet etme fırsatı bulmuştum. Şimdiyse sıra, organizasyonların gelecek vadeden yeni üyeleri makaron ve cakepop’larda.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Görsel olarak süsleme detaylarınıza eşlik edecek cakepop ve makaronlar, kurabiye ve cupcake dışında misafirlerinize farklı bir yardımcı lezzet sunmanızı da sağlayacak. İnce süsleme detayları dışında hiç şeker hamuru kullanılmadan hazırlanan cakepop’ların tadını o kadar seveceksiniz ki, akşamın sonunda kaç tane yediğinizi bile hatırlamayacaksınız:) İstediğiniz renk ve temaya uygun olarak hazırlanan makaronlarla uzun bir süre bakıştıktan sonra yemeye kıyabilir misiniz, onu hiç bilmiyorum:)

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Lafı uzatmadan Şirin Hanım’la birlikte hazırladığımız videoda nelerden bahsettiğimizi sıralamak istiyorum;
  • Hangi özel gün kutlamalarınızda, nasıl kullanabileceğinizi,
  • Dayanıklılık süreleri, içerikleri, hazırlanışları, boyutları, fiyatları, sipariş süreçleri hakkında tüm merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Mrs. Cupcake markasını daha yakından tanımak ve çalışma tarzı hakkında bilgi edinmek için bu videomu izleyebilirsiniz.

Etiketler:, , , , , , , , , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 shares