MODERN ZAMANLARIN NEDİMELERİ

pembe-şampanya-nedime
Düğün gününün tüm yükü onların üzerinde değil mi?
Şimdi sondan başa doğru gidersek, düğünüzün istediğiniz gibi geçmesi ve gün boyu trip çekmemek için tek yapmanız gerekenin, gelinin gönlünü hoş tutmak olduğunu hatırlatmakla başlayalım. E damatın endişesi, heyecanı ve tüm bunların oluşturduğu duygu karmaşası kendine yetiyorken, geriye gelinle ilgilenecek tek bir kişi kalıyor. O da canımız, herşeyimiz nedimemiz!

Düğün meselesini çok büyütmeyen cool gençlerimize sesleniyorum. Tüm kızların, yuva çocukları gibi aynı kumaş ve renkten elbiseler giymesine gerek yok ama, en azından tek nedimeniz olsun, inanın pişman olmayacaksınız 🙂
Peki şimdi biraz da gönlümüzün efendisi nedimelerin o gün kulise istediklerinden bahsedelim;
1. Hani sizi hayatınızda hiç olmadığınız kadar güzel, kibar ve çekici göstermeye çalışacak saç-makyaj ekibi var ya. Bu ekipler genelde, gelin dışında bir kişinin daha saç ve makyajını hazırlamak için size kabarık bir fiyat verirler. İşte tam burada akıllı olun ve size sunulan bu açık çeki anneniz ya da kardeşiniz değil mutlaka nedimenizden yana kullanın. Çünkü o ne kadar mutlu, siz o kadar güzel!
2. Bekarlığa veda yapıyorsanız ve salak gibi millete içinde icili bicili şeyler olan pembik kutular hazırlıyorsanız, nedimenize bu kutulardan farklı bir hediye vermelisiniz. Dediğim gibi onu ne kadar şımartırsanız, tüm bu pohpohlanmalar düğün günü size geri dönecektir.
3. Unutmayın, nedimenizin düğün günü giyeceği elbise, en az sizin gelinliğiniz kadar önemli. Tüm fotoğraflarda kendisi yanı başınızda olacağı için, düğün öncesinde kendisinin kilo kontrolünü ele geçirin ve zevkinize uygun bir elbise almasına uygun zemini hazırlayın. Misafirlerinizin ona bayılması, sizi bu anlamda tatmin edecek, yalan mı:)
4. Düğün günü hazırlıklar esnasında kendisine, dünyanın en mükemmel nedimesi olduğunu anlatan bir mektup verin. Çünkü hayatta her şey unutulur, bir insanın size hissettirdiği duygu hep kalır.
Peki Pembe Şampanya’ya neden bir nedime yazısıyla başladık, merak ediyor musunuz? Çünkü bu yazı Selin’den nedimesi Gözde’ye mektup yazmayı unuttuğu için bir hediyedir:)
pembe-şampanya-düğün
Etiketler:, , , , , ,

Related Posts

by
Next Post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 shares