Modern Nikah Tak Modelleri

Gelmiş geçmiş en enerjik EVET’lere şahitlik eden nikah tak modelleriyle yeniden tanışmaya ne dersiniz?
Nikah takı denince aklımıza hemen üzerinde çiçek olan tahta ya da demir çubuklar geliyor. Fakat düğününüzde farklı bir şeyler olsun istiyorsanız, şimdiye kadar gördüğünüz takları bir kenara atıp, modern tasarımlarla tanışmanın vakti geldi demektir.
 8cfea08a7443a21063bd265317234b11
Altın rengi ve bronzun neredeyse hayatımızın her alanında hüküm sürdüğü son dönemlerde, yine bu tonlarda ve farklı geometrik şekillerde hazırlatacağınız bu model bence, hem EVET anını hem de tüm düğün fotoğraflarınızı başka bir boyuta taşıyacak. Düğün temanıza göre bu modeli sade yada üzerinden danteller sarkacak şekilde kullanmanız mümkün. Özellikle kır düğünü planlayanlar için daha önce benzeri görülmemiş bir nikah takı gerçekten.
dugun-gelin-gelinlik-lir-dugunu-onerileri
Konu tak olunca kolay kolay çiçekten vazgeçemeyeceğinizi biliyorum. Tabii bunun için ekstra ekstra bir bütçe hazırladıysanız ben de size mani olamam. Eğer çiçekli bir tak istiyorum ama görülmemiş bir model olsun istiyorsanız, içinde beyaz çiçekler ve minik yaprakların olduğu bu yuvarlak tasarımı yaptırabilirsiniz. Madem bu kadar para verdiniz, nikahtan sonra bu düzeneği düğünün baş köşesine koyun ki, tüm misafirleriniz önünde fotoğraf çektirebilsin:)
dugun-gelin-damat-dugun-mekani-cicek
Yine yaz düğünleri için özellikle gün batımına denk gelen nikahlar için eşsiz bir tak modeli ile karşınızdayım. Bana Kenan Doğulu’nun güneş kolyesini hatırlatan bu düzeneği tahtadan yaptırırsanız, uygun bütçeli olacağını düşünüyorum. Yine farklılık arayanlar için güzel bir seçenek.
dugun-yaz-gelin-gelinlik-susleme-fikir
Askıda duran bu çelenkler, hem herkesin gözünü çiçek konusunda doyuran cinsten, hem de modern düğün temalarıyla gayet uygun bence. Yeşilliklerin aralarını açarak ve çelenklerin arkasına beyaz şifon bir kumaş ekleyerek düzeneği daha da zarif bir hale getirebilirsiniz.
 dugun-nikah-gelin-damat-gelinlik-modelleri
Kapalı mekan düğünleri için kendinizin bile hazırlayabileceği bu arka plan sanırım listenin en pratiği. Yılbaşı ışıklarını yan yana dizip, önünde altın renkli Love yazılı helyumlu balonları astınız mı, işiniz tamam. Sayemde bütçeniz rahatladı şu an 🙂

dugun-kis-susleme-onerileri

Düğünden Önce Yapmamanız Gereken 10 Hata Yazımı Okumak İçin Burayı Tıklayın.

Buna da göz atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir