Kızlar Bekarlığa Veda Partimde Ne Giyecek?

Bazılarının en az düğün kadar önem verdiği bu günü ister kop kop bir partiyle, isterseniz de mini bir arkadaş buluşmasıyla kutlayın. Ben mekana karışmıyorum, sadece her şey uyumlu olsun diyorum!
Peki bekarlığa veda partinize davet ettiğiniz arkadaşlarınızdan ne giymelerini, nasıl mı isteyeceksiniz? İşte ipuçlarım,
1. Düğünde tek beyaz siz olacağınız için – benim için bu kural hiç önemli olmasa da, genele hitap ediyorum ve tabii ki de öyle olacak diyorum – bırakın partinizde kızlar beyaz elbiseler giysinler. Herkese yakışan bir renk olmasının yanı sıra, fotoğraflarda da çok ama çok uyumlu görüneceğinize garanti veriyorum. Hem siyah giymelerinden iyidir değil mi:)
2. Renk kararını mevsimi de düşünerek karar verebilirsiniz. Yağmur ve fırtınalı bir günde insanlardan beyaz giymelerini istemek, sizin için biraz şımarık bir imaj çizebilir. Koyu renkli de olsa hafif ışıltılı bir tema, partinizin enerjisini arttırmaya yetecektir.
3. Hala mı kafanız karışık, o zaman biraz da lokasyonu düşünerek fikir üretelim mi? Mesela partiniz yaz aylarında ve gece olacaksa renk belirtmeksizin kısa elbise giymelerini isteyebilirsiniz. Ama partiniz akşam üstü güzel bahçeli bir kafedeyse jean şort ve beyaz tişört giymeleri bence çok tatlı olacaktır. Kamu spotu: Abartı her zaman iyi birşey değildir:)
4. Her şeyin ‘çok’ olanından sakının. Arkadaşlarınızdan çok kısa, çok dar, çok dikkat çekici, çok parlak gibi kıyafetler giymelerini istemezseniz, gece güzel biter:)
Bekarlığa veda partisinden giyebileceğiniz elbiseler için Hello Bride mağazasında randevu alabilir ya da online mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Bekarlığa Vedanızda arkadaşlarınıza verebileceğiniz farklı hediye önerilerimi buradan inceleyebilirsiniz.

Buna da göz atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir