Kış Gelinleri İçin Çiçek Taç Önerileri

Ben evlenmek için en ideal zamanların yaz dönemi olduğunu düşünsem de, kış düğünlerinin de ayrı bir havası olduğunu kabul ediyorum. Yağmurdan sonra bahçelerden gelen mis kokular ya da kardan sonra ortaya çıkan fotoğraf çekilesi manzaralar, beni bu konuda haklı çıkarmaya yeter de artar bence.
dugun-gelin-sac-aksesuari-cicek
dugun-gelin-sac-aksesuari-cicek-taclar-tokalar
Çiçeğin düğün dekorasyonundaki öneminden hemen hemen her yazıda bahsediyorum. Fakat kış aylarında evleniyorsanız, burada da bahsettiğim gibi düğününüzde sıcak bir ortam yaratmanız şart. Bunu ister dekorasyon, ister misafirlerinize ekstra sunacağınız yiyecek ya da içecekle sağlayabilirsiniz. O kadar çok şeyle ilgilenmek istemiyorsanız, mevsim çiçeklerinden hazırlanmış bir saç aksesuarı kullanarak, tüm dikkati üzerinize çekip aynı amaca ulaşabilirsiniz.
dugun-gelin-sac-aksesuari-cicek-taclar
kis-dugunu-dugun-gelin-damat-gelin-sac-makyaj
Her dönem farklı çiçekler moda olsa da, siz siz olun yeşil çiçeklerden vazgeçmeyin. Rüzgar çanı, denizşakayığı gibi kışın da kolayca bulabileceğiniz çiçeklerin arasında sezon meyveleri ve yeşilin farklı tonlarındaki minik otlarını ekleyerek, gelinliğinize ayrı bir hava katacak tacınızı hazırlatabilirsiniz.
dugun-gelin-sac-aksesuari-nasil-olmali
dugun-gelin-sac-aksesuari-kis-dugunu-cicekler
Genellikle bohem konseptli düğün ve gelinliklerle uyum içerisinde duruyor gibi gelse de, kullanacağınız çiçeklerin miktar, büyüklük ve renklerini ayarlayarak, kendi tarzınıza uygun bir çiçek tacı da ortaya çıkarabilirsiniz.

kis-dugunu-gelin-sac-aksesuari-cicekten-taclar

dugun-gelin-sac-aksesuari--taclar

Daha fazla çiçek taç modeli incelemek istiyorsanız Hello Bride mağazasını ziyaret edebilir ya da Instagram üzerinden randevu alabilirsiniz.

Buna da göz atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir