Kış Düğünlerine Nasıl Hazırlanılır?

Havalar ısınınca güneş, yeşillik ve insanı sürekli bir mutlu olma hali kapladığından yaz düğünü yapmak her zaman daha avantajlı ve pratik oluyor bence. O zaman kış aylarında evlenecekler de ölsün mü yani dedim ve size genelde ülkemizde yapılmayan ama bir başlasak ‘daha önce neden yapmıyorduk’ diyeceğimiz bir etkinlikten bahsetmeye karar verdim.
dugun-kis-dugunu-dugun-fotografcisi-organizasyon-gelin

dugun-kis-dugunu-susleme-masa-duzeni

Düğünlerden bir gün önce yakın arkadaş ve çekirdek ailenin davet edildiği ‘Düğün Resepsiyon’ları size ekstra maliyet gibi görünse de, bu yemeği evde de rahatlıkla organize edebileceğinizi söylemem gerekiyor. Kız ve erkek tarafının düğünden önce kaynaşmasını sağlayan bu resepsiyonlarda, sıcak renklerde dekoratif objeler,  yumuşak tonlarda bir masa çiçeği ve herkesin sevebileceği atıştırmalık türünde yiyecek ve tatlılar tercih edebilirsiniz.
dugun-kis-dugunu-gelin-gelinlik-damat-catering-sirketi

dugun-kis-dugunu-susleme-masa-duzeni

Evinizin ya da bir mekan kiraladıysanız mekanın bir köşesini düğününüzün ön gösterimi tadında detaylarla süsleyebilirsiniz. Mesela, gelin çiçeğiniz, takılarınız, davetiyeniz ve düğün pastanızın maket hali bu uygulama için hoş örnekler olabililir.
dugun-gelin-damat-gelinlik-gelin-cicegi
dugun-kis-dugunu-dugun-pastasi-nasil-olmali-modeller
İlham almanız dileğiyle <3
Kış gelinleri için farklı çiçek taç modellerini incelemek istiyorsanız bu yazımı okuyabilirsiniz!

Buna da göz atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir