Hoşgeldin Pembe Şampanya!

pembe-sampanya-lansman-nikah-sekeri
Bana düğünümden sonra, kime kaç kere teşekkür edeceğimi şaşırdığım bir gün daha yaşatan herkese çok teşekkür ederim:)

pembe-sampanya-lansman-dugun-video

pembe-sampanya-lansman-dugun-fotogrfcisi

pembe-sampanya-lansman-dugun-mekani

Arnavutköy Cult’ta canım arkadaşlarım ve düğün sektörüne gönül verenlerle buluştuğumuz Pembe Şampanya’nın lansmanını, üç aylık bir gecikmeyle bloga paylaşabildiğim için çok üzgünüm. Ancak kendimi Youtube videolarım için paraladığımı bildiğinizi bildiğim için, içim rahat:)
pembe-sampanya-lansman-tektas
pembe-sampanya-lansman-sac-aksesuari

pembe-sampanya-lansman-cicek

Daha çok yeni olan blogumu tanıtmak amacıyla düzenlediğim lansman gerçekten tam da istediğim gibi eğlenceli, enerjik ve bol yemeli içmeli geçti. Birbirini seven ve yeni tanışsa da enerjisi hemen tutan bir insan grubu yaratabildiğim için çok mutlu ve de şanslıyım.
pembe-sampanya-lansman-gelin-buketi

pembe-sampanya-lansman-kutlama

pembe-sampanya-lansman-gelinlik

Gelelim teşekkürlere! Mekan konusunda günlerce dırdırımı çeken Elmas’a, üstüme cuk diye oturan süper rahat ve şık elbise tasarımları için Simge ve Bige‘ye, herkesin bayıla bayıla yediği Mrs. Cupcake‘in lezzetli tatlıları için Şirin’e, hayalimdeki fotoğraf köşesini gerçeğe dönüştürdükleri ve güzel çiçekleriyle mekanın havasını değiştirdikleri için Flowers By Oğuzhan markasından Oğuzhan Bey ve Nilay Hanım’a, çok yeni olmasına rağmen beni kırmayıp organizasyona ev sahipliği yapan Cult Arnavutköy‘e, bana blog fikrini veren canım anneme ve tabii ki kocişkoma:)) çok ama çok teşekkür ediyorum.
pembe-sampanya-lansman-mrs-cupcake

pembe-sampanya-lansman-nisan

pembe-sampanya-lansman-dugun-pastasi

Bu arada sevdiğim bu kadar insanı toplamışken video çekmesek olmazdı. Sizi bu videolarla baş başa bırakmadan önce bir de, her ihtiyacım olduğunda yanımda olan arkadaşlarım İlkay ve Sarper’i de öpüyorum:)

Etiketler:, , , , , , , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 shares