Gelin Yardım Rehberi: Gelin Saç Aksesuarı

Bu yazı, gelinlik, mekan, organizasyon detayları derken hep arka plana attığınız gelin saç aksesuarlarına ithafen yazılmıştır:))
dugun-gelin-sac-aksesuari-jennifer-behr

dugun-gelin-sac-aksesuari-modelleri-lacielle-roselle

Gösterişli bir topuz, sıkı bir at kuyruğu ya da doğal görünümlü örgü…. Düğün gününüz için hangi saç modelini seçerseniz seçin, bence en az makyaj kadar saç aksesuarınıza da gereken önemi vermelisiniz. Onca hazırlığın içinde her kadar minik hatta son hafta bulurum dediğiniz bir detay gibi görünse de, seçeceğiniz saç aksesuarı tüm havanızı birden değiştirebilir.
dugun-gelin-sac-aksesuari-lacielle-roseller
dugun-gelin-sac-aksesuari-modelleri-bride-la-boheme
Saç ve makyajla yarattığınız o ‘mükemmel’ uyumun, zevkinize göre seçeceğiniz bir saç aksesuarı ile daha göz alıcı bir hale bürünmesini sağlamak sizin elinizde. Özellikle uzun saçlı gelinler söz konusu aksesuarları kullanarak, gece boyunca yüzlerine saç gelmesini de engelleyip, bir taşla iki kuş vurabilirler.
dugun-gelin-sac-aksesuari-modelleri
dugun-gelin-sac-aksesuari-twigs-and-honey
Saçınızı yandan ayırarak kullanacağınız vintage bir toka, topuzunuza saracağınız minik incili bir zincir, örgünüzün içerisinden geçireceğiniz minik bir çiçek ya da kabarık gelinliğinizle uyumlu, adeta güzellik yarışmasında birinci olmuşsunuz gibi büyük bir taç 🙂 Benim tercihim tabii ki en minimalist ve kibar duran modellerden yana olacak, ama siz bana uymayın, kokoşluğunuzu dibine kadar yaşayın:) Sonuçta bu sizin gününüz!
dugun-gelin-sac-aksesuari-bride-la-boheme
dugun-gelin-sac-aksesuari-sibo-designs
Hello Bride mağazasının gelin saç aksesuarlarını buradan inceleyebilirsiniz.

En uygun fiyatlı ve pratik düğün süsleme uygulaması olan Tahta Kasalar yazımı buradan okuyabilirsiniz!

Buna da göz atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir