Gelin Yardım Rehberi 7 | Chapters

ajanda9
Sizi, hayatınızın en keyifli dönemine girerken tüm düğün sürecinizde size eşlik ve rehberlik edecek bir markayla tanıştırmak istiyorum, Chapters!
ajanda5
Ne zaman karşıma böylesine şirin ve titizlikle hazırlanmış bir marka çıksa anlıyorum ki, kurucusu kurumsal hayattan sıkılmış ve hayatta en çok sevdiği işin ne olduğunu bulmuş. Chapters‘ın kurucusu Günce de bu bahsettiğim ‘şanslı’ insan grubuna dahil 🙂
ajanda8
Düğün planlayıcısı yani ‘wedding planner’ maalesef ülkemizde talep görmeyeceği için mevcut değil. Kişi olarak olmasa da, sizi o büyük ve özel güne hazırlayacak bir ajandanız neden olmasın değil mi?

ajanda3

Chapters, 12 aylık geri sayım, tarihsiz takvim, burası çok önemli BÜTÇE ve davetli takip listesi, görüşmelerde sormanız gerekenler, checklist’ler, yapılacaklar, fotoğraf yapıştırabileceğiniz hatıra sayfaları ve tüm prova ile randevularınızı içeren beş bölümden oluşuyor.
ajanda4
Özel klasör yapısı sayesinde yeni sayfalar ekleyebileceğiniz, hatta düğün organizatörünüzden aldığınız kumaş örneklerini cepli seperatörlerinde bile saklayabileceğiniz Chapters‘ın her biri el yapımı ve yumuşacık bir deri dokuya sahip.
ajanda7
Chapters Wedding Planner bir gelinin hazırlık sürecinde edinmesi gereken en önemli eşyalardan biri bence <3

En Pratik ve Uygun Fiyatlı Gelin Buket Önerilerim için A! Ne Hoş Yazımı Buradan Okuyabilirsiniz

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 shares