Gelin Yardım Rehberi 6 | A! Ne Hoş

dugun-cicekleri-susleme
Düğün planlaması için ayırdığınız bütçeyi hafifletmenin en kolay yolunu biliyor musunuz? Tabii ki A! Ne Hoş‘un kağıt çiçekleri:)

dugun-susleme-fikirleri-cicek

dugun-susleme-fikirleri-masa-suslemesi
Düğün mekanınıza karar verdikten sonra ister organizasyon şirketiyle çalışın, ister hazırlıklarınızı kendiniz hazırlayın, karşınıza sürekli bir ‘çiçek’ mevzusu çıkıyor. Masa düzeninden gelin buketine, tak süslemesinden yaka çiçeklerine kadar, bütçenin neredeyse %60’ını işgal eden bu tatlişkolarla aranızı iyi tutmak için size süpersonik bir öneriyle geldim.
 dugun-susleme-fikirleri-cicek-butcesi
dugun-gelin-gelinlik-modelleri-cicek
Selin ve Yasemin’in kurduğu A! Ne Hoş, istediğiniz renk ve modeldeki çiçekleri kağıttan hazırlayarak hayalinizdeki düğünü uygun bütçelerle gerçekleştirmenize olanak sağlıyorlar. Özellikle düğün süslemesine önem veriyor ve misafirlerinizde ‘ ne kadar da özenmişler ‘ şeklinde bir hissiyat bırakmak istiyorsanız, gerçek çiçek için maliyet hesaplamasını hemen bir kenara bırakın ve aşağıya doğru devam edin:)
 dugun-susleme-fikirleri-kagit-cicekler
dugun-gelin-susleme-fikirleri
A! Ne Hoş’un irili ufaklı, ipte sallanmalı masaya koymalı pek çok farklı modeli bulunuyor. Dediğim gibi düğün sizin, zevk sizin 🙂  Madem en güzeli olacak, neden en uygun fiyatlısı olmasın değil mi?
Gerçek çiçeklerin yerini tutmaz derseniz, evet haklısınız fakat, takın üzerine kondurduğunuz çiçeklere kimse gelip büyüteçle bakmıyor değil mi? Özetle düğün süslemesinde kullanacağınız çiçeklerin hepsini kağıttan yaptırmak zorunda da değilsiniz. Gerçek çiçeklerin arasına serpiştirerek de bütçenizi hafifletebilirsiniz.
 kagit-cicekler-gul-susleme
dugun-gelin-gelinlik-cicek-susleme
dugun-cicek-fikri-dugun-fotografcisi
Gelelim bu kağıt çiçekleri nasıl kullanabileceğinize,
Çiçeklerin en yoğun olarak kullanıldığı taklar ya da fotoğraf köşeleriyle başlamak istiyorum. Genelde kır düğünlerinde sık sık gördüğümüz çiçek süslemesini, A! Ne Hoş‘un modelleriyle isterseniz farklı boyutlarda, isterseniz dev boyutlarda araya yeşil yapraklar da katarak siz de kendi düğününüzde tercih edebilirsiniz. Tahta taklar, kara tahtalar, kalp şekli oluşturacak çekilde arka planlar ya da ipe dizili minik çiçekler benim favorilerim arasında yer alıyor.
susleme-fikirleri-kagit-cicekler
dugun-susleme-fikirleri-tak-cicekleri
dugun-gelin-gelinlik-tak-suslemesi-kagit-cicek
Gelin buketinizde de kullanabileceğiniz kağıt çiçekler, bütçenizi inanılmaz derecede rahatlatacak ve sevdiceğinizi de otomatikman mutlu edecek:) Fotoğraflardaki renklerinin canlı görünmesi dışında kimsenin çok da ilgilenmediği buketinizin kurumasındansa bu şekilde kalıcı olması da cabası. Yok ben gerçek çiçeklerden hazırlanmış buket istiyorum diyorsanız da, arkadaşlarınıza atacağınız çiçek için kağıt modelleri tercih etmenizi önerebilirim.
dugun-gelin-gelinlik-buket
dugun-susleme-fikirleri-gelin-buketi
Nikah şekeri olarak minik kaktüsler, magnetler ya da reçellerden siz de sıkılmadınız mı? Misafirlerinize içine draje çikolata ya da kokulu sabun koyabileceğiniz minik kutulara palmiye yaprakları ya da düğün temanızın ana renginden hazırlanmış minik saksılar vermek bence çok tatlı olurdu.

dugun-susleme-fikirleri-nikah-sekeri

dugun-susleme-fikirleri-nikah-sekerleri

Misafirlerin yerleşim planını hazırlarken çok sıkıldınız biliyorum, bari sunumu hoş olsun değil mi:) Temanıza uygun renklerde hazırlayacağınız minik kart ya da etiketlere iliştireceğiniz çiçekler, hem düğün fotoğraflarınıza ahenk katacak, hem de misafirlerinize verebileceğiniz güzel ve de bunu söylemeden edemicem ucuz bir hediye olacak.
dugun-gelin-susleme-cicek-kagit
dugun-organizasyon-fikirleri-misafir-kartlari
Masa düzeninde de illa ki çiçek kullanmak gerekiyor, evet bunu da hesaba katmayı unutmayın. Mesela ben A! Ne Hoş’un çiçekleriyle hazırlanmış ipe bağlı yapraklar ya da kavanoz içindeki çiçekleri tercih ederdim, ya siz?
dugun-organizasyon-susleme-cicek
dugun-susleme-fikirleri-masa-kagit-cicek
dugun-gelin-susleme-cicek
A! Ne Hoş’un kendi ürünleriyle yapacağım çekim ve video için beklemede kalın:)
Etiketler:, , , , , , , , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 shares