Gelin Yardım Rehberi 5 | VNV

16
Fark ettiniz mi bir yılı aşkın bir süredir Instagram’da dönüp dolaşan o güzel elbiselerin hepsi aynı marka, VNV!
Her boy, kilo ve yaşa uygun farklı modellerde ürünlere sahip VNV‘nin konumuzla ilgisi, tabii ki özel gün kutlamaları için onlarca elbiseye sahip olması. İsteme gününden düğün sonrası gerçekleşen after party etkinliklerine kadar her adımınızda size yardım etmek için bekleyen VNV elbiselerini bir de Pembe Şampanya gözüyle incelemeye ne dersiniz?

17

Sokakları, mimarisi ve özellikle de renkli kapılarıyla meşhur Malta tatilimizde sizinle paylaşmak için VNV’den iki farklı elbise seçtim. İlk bakışta ikisi de aynı model gibi görünse de, kumaş ve renklerinin farklı olması, onları ayrıştırıyor. Kaldı ki aynı elbise bile herkesin üzerinde farklı dururken, sizin giydiğiniz elbiseyi eşleştirdiğiniz ayakkabı, çanta gibi aksesuarlar olayı çok değişik yerlere de çekebilir.
15
İlk VNV elbisem, ten rengi tülün üzerindeki altın rengi palmiye yaprakları ve pembe fırfırlarıyla beni kendine aşık etti. Bu aşka bir de yazın favori modeli düşük kollar eklenince, iyice mayıştım diyebilirim:) Kendinden hafif parlak bir kumaşı olduğu için bu elbiseyi nişan kutlamanızda ve after party gecenizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Nude ya da bej ayakkabılar ile yine aynı tonlarda ya da açık uçuk pembe renkte çanta ile bu güzel elbiseyi tamamlayabilirsiniz.
14
Göğüs kısmınız izli bir şekilde bronzlaşmadıysa yani her şey düzgünse ve omuzlarınıza da güveniyorsanız dümdüz bir prenses topuzu yaparak elbiseyi daha da ön plana çıkarabilirsiniz. Aksi bir durum varsa da saçlarınızı yarım toplayabilir ya da dağınık örgülü bir model tercih ederek, saçınızın elbiseden biraz rol çalmasını sağlayabilirsiniz.
12
İkinci VNV elbisem, yine omuzları düşük ve diz altı bir model. Fakat bu elbisenin diğerinden farklı göğüs kısmının ortasındaki düğmeler ve boyundan çıkan askılar. Tamamı bej rengi dantel olan elbisenin iç kısmında daha kısa boyda bir astarı mevcut. Bİldiğiniz astarlar gibi bacağınızı açmanıza engel ya da tamamen daracık üstünüze oturan bir astar da değil üstelik.
1
Konfor hat safhada diyebilirim. Bu model ilkine göre daha romantik olduğu için isteme, söz ve evden çıkış kısımlarında kullanabilirsiniz.
8
Bu yıl popülerlikte zirveyi kimseye kaptırmayan hasır sepet çantalarla birlikte kullanabileceğiniz elbiseyi bence pembe, mavi, lila gibi renklerin açık uçuk tonlarıyla da eşleştirebilirsiniz. Elbisenin romantiklik derecesini daha da fazla arttırmamak için örgüden ziyade maşayla yapılan doğal dalgaları tercih etmenizi öneririm.

4

İlham Veren Düğün Çiçeklerini Keşfetmek İçin Gazebo Flowers & Events Yazımı Buradan Okuyabilirsiniz.

Etiketler:, , , , , , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 shares