Gelin Yardım Rehberi 4 | Trendyol Wedding

IMG_6645
Düğün sürecinde tek ihtiyacınız olanın ‘hayallerinizdeki gelinlik’ olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz:)
Nişanı, evden çıkışı, hazırlığı, partisi derken düğün sürecinde emin olun tek gelinlikten fazlasına ihtiyacınız olacak. Sizi en zarif, güzel ve tabii ki zayıf gösteren gelinliği bulduğunuzda derin bir oh çektiniz biliyorum ama, oyun daha yeni başlıyor. Kendinizi sürekli beyaz elbise ararken bulacağınız bu dönemde, Trendyol’un Wedding Koleksiyonu size ilaç gibi gelecek.
 dugun-gelin-kir-dugunu-gelinlik-modelleri
Dar, uçuş uçuş, balık ya da kısa.. Trendyolun ikinci kez satışa sunduğu Wedding Koleksiyo’nunda  pek çok farklı gelinlik modeli bulunuyor. Ben sizinle paylaşmak için boyundan bağlı, dantel uzun gelinlik ile straplez, kısa ve dar tasarımı tercih ettim.
Öncelikle uzun modelden biraz bahsetmek istiyorum. 36 bedenini tercih ettiğim bu model, uzun zamandır kendini içinde en rahat hissettiğim elbiseydi diyebilirim. Boyundan askılı olmasına rağmen sizi hiç bir şekilde kasmıyor ve  göğüs kısmının yanları olması gereken açıklıkta tasarlanmış, yani dekolte vermenizin neredeyse imkansız. Bunu özellikle belirtiyorum çünkü, bu tip ‘ailevi’ toplaşmalarda kimsenin işinize burnunu sokup sizi gereksiz sinir etmemesi için tüm önlemleri baştan almanızda fayda görüyorum.
IMG_6367
Balık modelinin daha günlük hayata adapte edilmiş hali diyebileceğim bu gelinlik modelini, istediğiniz her topuk modeli ve uzunluğu ile eşleştirmeniz mümkün. Yeterki ayakkabınızın burnu görünmesin, bu detay önemli. Aksesuar olarak bileklik ve küpe tercih edebilirsiniz.
IMG_6366
Peki ben bu gelinlik sizin için hangi durumlarda kurtarıcı olur? Bence bu model nişan, nikah ve ilk dans için mükemmel bir tercih olacaktır. Rahatlığını bir kez daha vurguluyorum:)
trendyol-gelinlik-modeli
İkinci olarak daha seksi diyebileceğim kısa modele geçelim. Yine 36 bedenini giydiğim bu Trendyol tasarımını mümkünse 36 beden üstü gelinler tercih etmesin. Dar kalıbının yanı sıra iç astarının size yaşatacağı hareket edememe durumu, tüm davranış, mimik ve ifadenize yansıyacağından sizi yeterince mutlu etmeyecektir.
trendyol-gelinlik-modelleri
Eğer mükemmel bir fiziğe sahipseniz, bu model sizin için yaratılmış diyebilirim. Özellikle sahil düğünü organize ediyorsanız, nikah sonrasında bu gelinlikle rahatlıkla ortalıkta salınabilirsiniz. Diğer gelinler ise bu modeli düğünden sonraki after party’lerinde gösterişli bir saç aksesuarıyla birlikte kullanabilir.
 dugun-gelin-gelinlik-modelleri-ya-gelini
Trendyol Wedding koleksiyonundaki diğer modelleri de incelerken, mutlaka beden tipinizi, gelinliği kullanacağınız mekanı ve durumu bir kaç kez gözden geçirin.
Fotoğrafları çeken canım Ferda Demir‘e teşekkür ederken, çekimlerin size ilham olmasını diliyorum.
Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 shares