Gelin Yardım Rehberi 4 | Nihan Peker

ozel-dikim-gelinlik-nihan-peker
Düğün sürecinde sizi ordan oraya sürükleyen ‘elbise’ derdine, canım Nihan Peker‘in Nişantaşı’ndaki yeni showroom’unda birlikte çektiğimiz video ile son veriyorum:)
 Her ne kadar çevrenizdekiler size sürekli ‘bu zamanların kıymetini bil, tadını çıkar’ dese de organizasyonuydu, gelinliğiydi, insanlara laf anlatmasıydı derken düğün sürecinin bazı zamanlarda içinden çıkılmaz bir hal aldığı doğru. Eğer benim gibi her ince detayla uğraşmak istemiyor ve gelinlik dahil tüm kıyafet işleri tek bir yerden sipariş verip, bu defteri kapatmak istiyorsanız, aradığınız adres kesinlikle Nihan Peker.
 dugun-gelinik-ozel-dikim-nihan-peker
Sizin zevkinizi, beğendiğiniz modelleri ve düğün temanız ile mekanınızı öğrendikten sonra kumaş, işleme ve tasarım örnekleriyle aklınıza başından alan Nihan Peker‘le birlikte olmak, gelinleri inanılmaz rahatlatacak ve mutlu edecek bence.
dugun-gelin-gelinlik-modelleri-ozel-dikim-nihan-peker
Pişti olmanızın imkansız olacağı gelinliğinizle düğünde salınırken, en yakın arkadaşınız, nedimeleriniz ya da anneniz de özel tasarım bir elbisesi giymesin mi? Tabii ki giysin, çünkü neden giymesin:)))
nisan-kiyafeti-nerede-dikilir-nihan-peker
Gelinlik dışında söz, nişan, evden çıkış, hazırlanma ve after party elbiseleriniz için de hem özel dikim olarak sipariş verebileceğiniz, hem de Nihan’ın hazır giyim koleksiyonundan zevkinize uygun bir elbise bulabileceğiniz markanın videosu umarım size ilham verir <3

Gelin Yardım Rehberinde Organizasyon Şirketi Önerim Design State Events Yazısını Buradan Okuyabilirsiniz.

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 shares