Gelin Yardım Rehberi 2 | En Moda Davet

Processed with VSCO with s2 preset
Düğün hazırlıklarının vites yükselttiği bu minnoş bahar aylarında, sizin için tüm özel gün kutlamalarınızda başvurabileceğiniz En Moda Davet’i Pembe Şampanya‘ya konuk ettim.
İster kendi düğününüz, ister yakın arkadaşınızın düğünü olsun arka arkaya gelen kutlama günlerinde bolca elbiseye duyacağınız kesin. İşte bu yoğun günlerinizde En Moda Davet‘in şıkır şıkır elbiseleri imdadınıza koşacak ilk markalardan biri bence.
dugun-gelin-gelinlik-nisan-elbise-modelleri-en-moda-davet-pembe-sampanya
Ürünlerini her sezon yenileyen ve kiralık ile satılık olmak üzere iki kategoriye ayıran markada, kısa tulumlardan kuyruklu elbiselere, taş, payet ve sim üçlemesinden gündüz etkinliklerine de uyum sağlayacak daha sade tasarımlara kadar pek çok seçenek mevcut.
En Moda Davet’in Bağdat Caddesi’ndeki showroom’unda deneyip beğendiğiniz elbiseyi, markanın elbiseler gibi yine yurtdışından getirdiği gece çantası, şapka ve aksesuarlarla kombinleyebilirsiniz.
dugun-gelin-gelinlik-nisan-elbise-modelleri-en-moda-davet
Özellikle kokoş kızların bayılacağı markanın elbiselerini hem yakından incelemek ve üstte nasıl görüyor diye görmek, hem de markanın çalışma sistemi ile kuruluş hikayesini Pembe Şampanya Youtube kanalında ve tabii ki aşağıda izleyebilirsiniz. Umarım beğenirsiniz:)

Gelin Yardım Rehberi’nin ilk bölümü olan Saç Aksesuarları yazısı için buraya tıklayabilirsiniz.

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 shares