EN PEMBİK HEDİYE ÖNERİLERİ

kisiye-ozel-defter
Hazır sizi Bekarlığa Veda partilerine alıştırmaya başlamışken, biraz da hediye ve süsleme detaylarından bahsetmek istiyorum. Hem daha önce burada bahsettiğim gibi arkadaşlarınıza güzel bir hatıra bırakmak, hem de sosyal medyada dikkat çekici fotoğraflar paylaşmanız için detaylara önem vermelisiniz.
Instagram ya da Pinterest’te partiniz için dekoratif birşeyler ararken eminim ki Bando ve Oh Joy gibi tapılası markalarla karşılaşmış ve burada satışı olmadığını fark edince de sinirleriniz bozulmuştur. Gerçi Bando’nun bazı ürünlerini artık Bilstore’larda bulmak mümkün, ama onlarla yetinmek asla değil!
İşte tam bu noktada da, tasarım meraklıların her gün baktığı online alışveriş sitesi Etsy ile karşılaşmış olmalısınız. Eğer daha önce siteyle karşılaştıysanız asıl hikaye şimdi başlıyor, eğer şimdiye kadar bahsettiğim markalardan hiç birinin adını duymadıysanız, benim aradığım kızlar sizsiniz, tanıştığıma memnun oldum:)
mum
İşte karşınızda Bekarlığa Veda Partinizde arkadaşlarınıza verebileceğiniz ya da partinizi daha pembik hale getirebilmeniz için hazırladığım Etsy rehberi;
  • Golden yani altın rengi baskılar ile flash tattoo yani geçici dövmelerinin aynı zamanlarda popülerleşmesi sonucu ortaya çıkan ‘Bride To Be’ yazılı dövmeler, partinizin olmazsa olmazı. Neden mi? Çünkü herkes bunu bileğinin iç kısmına yapıp bir araya geldiğinde, ortaya mükemmel bir Instagram fotoğrafı çıkıyor:) Bu eğlenceli dövme dışında bir de benim gibi içi pembe aşkıyla yanıp tutuşan ama eli de sürekli minimalist tasarımlara gidenler için minik kalp şeklinde dövmeler var.
pembe-sampanya-dugun-gelin-gelinlik-organizasyon-kutlamasi

kalp-dovme

  • Yine moda dünyasına yön veren abilerimiz sayesinde hayatımıza giren, minik pin’lerden almayanımız kalmamıştır herhalde. Denim ceket ve sırt çantalarımıza iliştirmeye bayıldığımız pin’lerin daha büyük rozet şeklinde olanları da, partinizde hediye edebilecekleriniz arasında.
 badge
  • Hayatlatına özene özene bi hal olduğumuz ecnebi blogger’ların hayatımıza soktuğu bu tatliş holder’lar da bence hediye edilebilir ürünlerden. Bu arada, her birinin üzerine arkadaşlarınızın ismini yazdırarak satın alabileceğiniz bu kılıfların pembelerinden bende kendi partim için almıştım:)
holder
  • ‘Canım bana ordan bi Grande Latte’ cümlesini rafa kaldıran mug’lardan ilham alan bu minik şişe ve  bardaklar da bence, arkadaşlarınızın bir köşeye atmayı bırakın sıkı sıkı tutanacağı bir hediye alternatifi. Süslü kızlarımız için taşlı tuşlu modellerinin de olduğu Etsy’de bu ürünleri kişiselleştirmeniz de mümkün.
 kisiye-ozel-matarasu-kabi
  • Özellikle parti için tatile çıkan çılgın bekarlardansanız, bu hediye fikirlerine bayılacaksınız. Sabah gözünde uyku bandı, elinde üzerinde isminin yazdığı kahve bardağı ve üzerinde çiçekli kimonosuyla kim mutlu olmaz ki? İşte size mutluluğun resmini çizdim, artık siz de biz zahmet alıverin canım:)
 uyku-gozlugu kimono-seti
  • Sosyal medyacı kız gruplarının bile şaşıracağı bir kutlama yönteminde şimdi sıra. Benim de haberim olmayan bir iş fikri varmış meğer Etsy dünyasında: Kişiye Özel Snapchat filtresi! Nasıl oluyor, bunu satan kişinin Snapchat’le nasıl bir ilişkisi var pek anlayamadım ama ilgimi çekmedi de değil. Almasanız bile haberiniz olsun diye bunu da buraya bırakayım dedim.
snapchat-filtresi
  • Farkındayım listede her şey normal ve alışılmışın dışında. İşte bu sebeple klişelerden vazgeçemeyen kurumsal kızlarımız için çiçek taçlarını da bu listeye eklemeye karar verdim. Çünkü illa kafanıza çiçek takacaksanız bari kibar ve zarif tasarımlı olan için paranızı harcayın istedim.
tac
  • Hediye fikirleri yazımda da bahsettiğim gibi ben minik minik bahsediyorum ama siz tüm bu fikirleri bir arada da arkadaşlarınıza sunmak isteyebilirsiniz. O zaman düğününüzde de kullanabileceğiniz minik keselerden ya da makyaj çantası kıvamındaki bu çantalardan satın alabilirsiniz. Her ikisinin de kişiselleştirilebildiğini hatırlatayım.
 makyaj-cantasi
hosgeldin-cantasi
  • Evet artık herkes hediyeye doyduysa biraz da süsleme, incik boncuk işlerinden bahsedelim. Bekarlığa Veda edeceğiniz yer küçük bir oda bile olsa, onu güzelleştirmek sizin elinizde. Kutlama pastanız için üzerinde isminiz ya da arkadaşlarınız arasında sizin için anlamlı bir kelimenin yazdığı minik bir topper, ip üzerine asılı minik püsküller, biraraya geldiğinizde oluşturduğu sevgi yumağını temsilen love yazılı bir balon, minik hediyelerinizin üzerine arkadaşlarınıza özel hazırlanacak sticker’lar ve golden detaylı peçeteler bence o geceyi ölümsüz kılmaya yeter de artıyor bile.
 love-balon
sticker
pasta-susu
parti-seti
Etsy girince içinden çıkamadığım, ordan oraya onlarca dükkanı gezdiğim muhteşem bir online alışveriş sitesi bence. Umarım siz de önerilerimi beğenmişsinizdir ve arkadaşlarınıza hediyelerinizi verdikten sonra Pembe Şampanyanızı patlatırken beni de anarsınız:)
Etiketler:, , , , , , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 shares