Düğün Tatlı Büfesi Fikr: Donut

Düğün pastasıyla yetinmeyip düğününüz için bir tatlı büfesi hazırlamayı düşünüyorsanız, baş köşeyi mutlaka donut’lara ayırmalısınız!
Düğün pastası hakkındaki fikirlerimi burada anlatmıştım ama, Pembe Şampanya‘yı ilk kez ziyaret edenler için tekrarlamakta fayda var. Genelde iki yüzden fazla kişinin davetli olduğu düğünlerde, mekanların çiftlere neredeyse zorla kabul ettirdiği maket pastalar sizin de karşınıza çıkarsa, oradan koşarak uzaklaşın. Düğün fotoğraf ve videolarda çok çirkin bir görüntü oluşturan bu maket pastalar ayrıca, sunum sırasında deforme olduğu hatta başka bir tatlı haline geldiği için de bence tercih etmemeniz gereken bir düğün pastası formu.
Klasik düğün pastası fikrinden sizi uzaklaştırabildiysem, şimdi gelelim tatlı köşesi ya da büfesi konusuna. Pastanız büyük ya da küçük olsun, en az dört farklı tatlı türünden oluşan bir açık büfe, görselliği açısından misafirlerinizi, fotoğraflar açısından da sizi oldukça mutlu edecektir.
Cupcake, brownie, muhallebi ya da dondurma gibi alıştığımız ve genel zevke hitap eden tatlıları tercih edebileceğiniz gibi, donut’ı da bu listeye rahatça ekleyebilirsiniz bence. 7’den 70’e herkesin bayıldığı, süsleme açısından zengin donut’ları tatlı büfenizde tek ya da diğer tatlılarla birlikte kullanabilirsiniz.
Düğünüm bana özel diyenlerin bayılacağı birkaç donut düzenlemesini yutkunarak şimdi sizinle paylaşıyorum:)
İlham almanız dileğiyle <3

dgun-gelin-damat-dugun-fotograf-video-susleme

donut-wall-wedding-cake-ideas

dugun-fikirleri-dugun-gelinlikci-pastaci-tatli

dugun-gelin-gelinlik-damat-kir-dugunu-fikirler-donut
dugun-gelin-gelinlik-dugun-pastasi-onerileri

dugun-gelin-gelinlik-modelleri-damat-smokin-modelleri-susleme-organizasyon

dugun-gelin-gelinlik-nisan-nisan-pastasi-donut

dugun-kis-dugunu-fikirleri-dugun-pastasi-secimi

dugun-modern-susleme-organizasyon-firma-onerileri

kir-dugunu-pasta-secimi-nasil-yapilmali-donut

Buna da göz atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir