Düğün Pastası Seçiminde Başrol Beyaz

Şimdi sizi, her şey bir saatte olup bitmiş gibi hissettiğiniz düğünününüzün en tatlı ‘pasta kesme’ anına ışınlıyorum:)
dugun-gelin-gelinlik-damat-pasta
Kır düğünü mekanları, otel düğünü şatafatı, parıltılı gelinlikler derken kafanız allak bullak oldu, biliyorum. En azından düğün pastasına bu yazı yardımıyla karar verebilirseniz ne mutlu bana. Gelin sizi, her kızın hayallerini süsleyen düğün pastası olmaya aday, şık ve asil beyaz pastalarla tanıştırayım.

dugun-organizasyon-gelin-dugun-mekani-dugun-pastasi-türleri

pembe-sampanya-dugun-pastasi-fikir-onerileri

İsterseniz son dönemlerin popüler pasta modeli naked cake’i, isterseniz kat kat görkemli pastaları sevin. Beyaz renk bu hayatta her şeyi olduğu gibi pastayı da daha masum ve güzel gösteriyor. Özellikle düğün süsleme detaylarında sadelikten yana olan çiftlerin tercih edeceği beyaz düğün pastalarına biraz ışıltı ve dikkat çekmek de sizin elinizde. Eğer pastanızın modern bir havası olsun istiyorsanız, geometrik şekillerde süslemeler tercih edebilir ya da süslemesinde yine beyaz ama büyük hacimli çiçekler kullanabilirsiniz.

@MGBphoto // mgbphoto.com

dugun-pastasi-modelleri-kir-dugunu

Bu kadarı da beni kesmiyor diyorsanız, yurt dışındaki düğünlerde kullanılan kat kat pastalarda sıkça rastladığımız bir katını altın rengine boyamayı deneyebilirsiniz. Gıda boyasıyla hazırlandığı için gönül rahatlığıyla misafirlerinize ikram edebileceğiniz bu kokoş pastalara karar verdiyseniz, çiçek süslemesinde daha minik ve beyazla uyum sağlayacak minik tasarımları tercih etmenizde fayda var.

dugun-gelin-gelinlik-damat-smokin-organizasyon-dugun-pastasi-modelleri

pembe-sampanya-modern-dugun-pastasi-modelleri

Gelelim düğün süslemesinde pastel tonlar yerine fuşya, mor ya da mavi gibi dikkat çeken renkler tercih eden çiftlere. Pek tabii ki beyaz düğün pastaları, istediğiniz herhangi bir süsleme fikri ve temasıyla buluşturmanız mümkün. Bu uyumu yakalamak için yine çiçeklerin gücünden yararlanabilirsiniz. Eğer pastanızın asillik ve modernliğinin kalıcı olmasını istiyorsanız, şekerden yapılan süslemeler yerine gerçek çiçekler kullanmanızı hatırlatmak istiyorum.

dugun-pasta-renkli-modeller

pembe-sampanya-dugun-organizasyonu-cikolatali-dugun-pastasi

Düğün konseptinize göre hangi düğün pastası seçmeniz gerektiğine, bu yazımı inceleyerek karar verebilirsiniz.

Buna da göz atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir