Düğün & Balayı Otel Önerisi | Sergüzeşt Otel Büyükada

20
Şehre yakın balayı noktalarını, evlilik hazırlığı yapan Pembe Şampanya takipçileri için gezmeye devam ediyoruz. Şimdi sırada Büyükada var!
istanbul-buyukada-balayi-otel
istanbul-nerede-kalinir-ada-buyukada-serguzest
Hafta sonlarında yaşanan Arap izdihamını bir kenara bırakırsak, yanı başımızdaki adalar aslında, sakin ve huzurlu bir kaçamak yapmak için oldukça ideal lokasyonlar. Biz de her çiftin mutlaka bir anısı olan Büyükada’yı, hem görebileceğiniz gizli güzel sokakları ve yeni açılan mekanları, hem de keyifli bir tatil yapabileceğiniz otel önerisi ile sizinle buluşturalım istedik.
 balayi-nerede-yapilir-buyukada-ada-otelleri-onerisi-serguzest-otel
istanbul-buyukada-serguzest-otel
Özellikle balayını iş yoğunluğu sebebiyle öteleyen çiftlerin bayılacağı Sergüzeşt Otel, Büyükada’nın hem merkezine yakın, hem de en sakin sokaklarından birinde yer alıyor. Telaffuzu zor olsa da anlamının ‘macera’ olduğunu öğrenince dilin daha kolay döndüğü bu şirin otel, 2016 Mayıs ayından beri faaliyetteymiş. Hale ve adalı eşinin birlikte işlettikleri Sergüzeşt Otel, evlilik teklifi sürprizleri, doğum günü kutlamaları ve bekarlığa veda partilerine oldukça alışık aslında.
buyukada-otel-onerisi-serguzest-otel
istanbul-dugun-evlilik-teklifi-serguzest-otel
Hem özel gün kutlamaları, hem de kısa bir balayı kaçamağı için oldukça uygun olduğunu düşündüğümüz, hatta bire bir yaşadığımız otelde 10 oda bulunuyor ve hepsinin ayrı bir hikayesi ve dekorasyonu var. Çiftlerin sıkça tercih ettiği 10 numaralı suiti, Instagram’da #10numaralisuit etiketiyle arayarak siz de bu hikayelere ortak olabilirsiniz.
istanbul-balayi-dugun-kutlama-otel-onerisi-serguzest
istanbul-buyukada-nerede-kalinir-otel
Misafirlere kahvaltı hizmeti sunulan Sermest Cafe‘nin bahçesinde kahve keyfi yaparken beyniniz, şehre bu kadar yakınken yaşadığınız huzuru sorgulamak isteyecektir, lütfen onu dinlemeyin:) Bu arada gün boyu yeme&içme servisi veren ve otelin bahçesinde yer alan Sermest Cafe’nin kapısı, dışarıdan gelen misafirlere de gün boyu açık.

istanbul-kahvalti-mekan-onerileri-buyukada-serguzest-otel

istanbul-cafe-restoran-buyukada-sermest-cafe

Umarım Sergüzeşt Otel Büyükada Videomuzu Beğenirsiniz <3

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 shares