Bir Düğün Hikayesi: Sıla & Berkay

Yine tatlı bir Pembe Şampanya geliniyle karşı karşıyayız:) Blogun, misafirlerine düğün hatırası olarak hazırladıkları reçelden, gelin ayakkabısına kadar pek çok konuda kendisine ilham olduğunu söyleyen Sıla’nın düğün fotoğraflarını paylaşmazsam tabii ki olmazdı, ayrıca hepsine gerçekten bayıldım!
12
8
Herkesi kıskandıracak şekilde tam tamına 11 senedir birlikte olan Sıla ve Berkay, lise yıllarından beri birlikte. Üniversiteleri farklı şehirlerde olduğu için bir süre ayrı kalan çiftin, düğün günü çekilen fotoğraflarından resmen mutluluk fışkırıyor:) Renkleri, teması, ince düşünülmüş detaylarıyla, Erdek’e bağlı Tatlısu Köyü’nde gerçekleşen deniz kenarı düğünlerini gerçekten çok sevdim.
 4
13
Düğün öncesi kumsalda bir nikah ve kokteyl düzenleyen çiftin rustik temalı süslemesine eşlik eden materyal ve çiçekler, organizasyonu klasikleşen kır düğünlerinden farklılaştırmış.
 9
3
Bu arada şu detayı özellikle vurgulamalıyım ki, Sıla düğünleri için İzmir’den gelen organizasyon, fotoğraf ve video ekiplerinden çok memnun kalmış. Ben de onun övgü dolu sözlerine güvenerek içim rahat bir şekilde sizlere tavsiye ediyorum.
 7
5

14

17

Gelin Saçı: Vedat Kozgül Wedding
Gelin Makyajı: Eda Kapancı
Gelin ve Nedime Sabahlıkları: Bride And Baby Store
Gelin&Damat Askıları: Mrs Eyüboğlu
Damatlık: Beymen
Damat Ayakkabısı: Hotiç
15

18

İlham olması dileğimle <3

Buna da göz atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir