BİR DÜĞÜN HİKAYESİ | İREM&HAKAN

img_9258
Bu sefer size, arkadaşlarım olmasına rağmen düğün haberine benim bile şaşırdığım bir çiftin hikayesinden bahsedeceğim.. İrem&Hakan..
 dugun-gelin-gelinlik-damat-smokin-ramsey
Modern mi yoksa tam tersi asosyal insanlar olduğumuzu mu düşünürsünüz bilmiyorum ama artık sosyal medyada doğan arkadaşlıklar, tahmin edildiği gibi sanal değil aksine gerçek hayatta olduğundan daha samimi bir hal aldı. Sosyal medya platformlarında tanışıp yazıştığınız daha sonra herhangi bir vesileyle tanıştığınız kişilerle kurduğunuz bağlar bence eski arkadaşlarınızla olandan bile daha güçlü olabiliyor zaman zaman.
 dugun-gelin-gelinlik-modelleri-damat-oleg-cassini
Peki şimdi neden bunlardan bahsediyorum? Çünkü hem benim İrem ve Hakan’la olan tanışıklığım, hem de onların evlilik hikayesinin başlangıcı bu platformlara dayanıyor. Demekki sosyal medya o kadar kötü birşey değilmiş, dimi 🙂
 dugun-hayaller-fotograf-cekimi-radisson-blue-otel
İrem’in artık bilmeyenin kalmadığı Instagram hesabı Coffeerem aracılığıyla tanışan İrem ve Hakan, geçtiğimiz yaz evlendi. Sade bir nikah töreni sonrasında düğün partilerini pek tabii ki yine şehrin muazzam kahvecilerinden Petra’da yapan çiftin, ilham alabileceğiniz fotoğraflarını ben de sizinle paylaşmadan edemedim:)
dugun-fotograf-cekimi-dugun-fotografcisi-gelin-gelinlik
İrem ile Hakan’ın düğün hikayesinin başrolleriyse şöyle;
  1. İrem’in gelinliği Oleg Cassini, Hakan’ın damatlığıysa Ramsey’den.
  2. Fotoğraflar, İstanbul’un en güzel otellerinden Radisson Blue Bosphorus’ta çekildi.
  3. Fotoğraflarıysa Ferda Demir çekti.

4

İlham almanız dileğiyle <3
Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 shares