BİR CINDRELLA DEĞİL AMA OLSUN

gelin-ayakkabısı
Bir ayakkabıya bu kadar sorumluluk yüklemek neden?
Bir sevgilim olsun ama hem yakışıklı, sempatik ve komik hem de sadık, duygusal ve romantik olsun istiyorum. Görürsen bize de göster canım:) Listedeki kriterlerden en çok tiki alan her zaman kazanır!
İşte düğün günü giyeceğiniz ayakkabıyı seçerken de aynı damadı seçerken olduğu gibi karar vermeniz gereken tek şey, sizin Cindrella ayakkabınızın konforlu mu, şık mı olmasını istediğiniz. İşe bununla başlarsanız, alternatif ve yakın arkadaş tavsiyeleri arasında boğulmadan, çıkış noktasına kestirmeden ulaşmış olacaksınız.
Bizim için günlük hayattaki konfordan bir tık aşağı ve olabildiğince şık bir tasarım, gelinliği parlatmada yeterli geliyor aslında. Arzu ettiğimiz o ayakkabıya ulaşmak için, dükkanları gezerken ‘Gelinlik Ayakkabısı’ arıyorum demekten kaçınmanız altın kural. Hani nişanınızda ‘Ben Nişan Topuzu İstiyorum’ demenin yasaklı olması gibi. Hiç bir konuda abartıya kaçmamak gerek.
Sizi sizden daha iyi kimse bilemez. İşte bu yüzden de, kendi konforunuzu kendiniz yaratın ve topuk boyunuza buna göre karar verin. Siz gelinliğe göre mi ayakkabı bakmalıyım, yoksa önce ayakkabıdaki konforu sabitleyip ona göre bir gelinlik mi bulmalıyım sorunsalını yaşarken, derin bir nefes alın ve önerilerimize kulak verin;
-Konfor benim için çok önemli diyorsanız, mutlaka bilekten bağlı ve orta boyda topuklu bir sandalet seçmelisiniz.
-Konforum önemli ama  uzun topuktan vazgeçemiyorum diyorsanız, geriye kalan tek seçenek olan platformu değerlendirin deriz. Ama şıklığınızı muhafaza etmek istiyorsanız, platform kalınlığında 3 cm’i geçmemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.
-Bir gece de rahat etmiyeyim, varsın ayaklarım davul gibi olsun ama en uzun, en görkemli ben olayım diyorsanız, pamuk eller cebe. Louboutin vari, sadece parmaklarınızın üzerinde yürüdüğünüz, ortalama 17 cm’lik topuklular size en yakın lüks mağazadaki rafta sizi bekliyor olacak.
Gelelim renk işine. Lütfen ama lütfen evleniyorsunuz diye illa beyaz, parlak, saten ya da dantel ayakkabı satın almayın. Bunu kendinize yapmayın.
Bizim size önerimiz, hatta sadece bizim değil tüm moda dünyası da bizimle aynı fikirde:) Lame, dore ve bakır tonları ile nude dediğimiz ten rengi topuklu ayakkabı ve sandaletler, modern zamanın en çok tercih edilen modelleri arasında yer alıyor.
Tüm hayatı boyunca çeyiz için para biriktiren kızlarımız için bazı pahalı alternatifler ve ben Zara’dan da alırım yeter ki rahat olsun diyen cool bride to be’ler için beş dakikada almaya karar verebileceğiniz modellerden oluşan seçkimizi aşağıda markalarıyla birlikte inceleyebilirsiniz.
düğün-ayakkabısı
1.Manolo Blahnik
2.Dolce&Gabbana
3.H&M
4.Jimmy Choo
5.René Caovilla
parlak-üğün-ayakkabısı
1.Hotiç
2.Nine West
3.Forever New
4.Hotiç
Yeni gelinin son notu, zaten gelinliği hayatınızda sadece bir kez giyiyorsunuz, bari ayakkabıya verdiğiniz para kendini döndürsün. Yani demem o ki, günlük hayatta giyebileceğiniz bir gelin ayakkabısı almanız durumunda , her türlü karda olacaksınız.
Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 shares