BENDEN DAHA GÜZELİ VAR MI BU DÜĞÜNDE?

gelin-sac-ve-makyaj-gokhan
Sadece aynada değil, tüm fotoğraf kareleri ve yirmi sene sonra çocuğunuzla birlikte bile izleyeceğiniz düğün videonuzda da güzel görünmeniz oldukça önemli.
Düğün meselesi gerçekten işin içine girince sizi bir girdap gibi içine çekiyor, yakanızı kurtaramıyorsunuz. İşte tam bu noktada Pembe Şampanya size, sürünerek yürüyeceğiniz bu yolda rehberlik etmek için her zaman burada.
Önümüzdeki günlerde düğünümüzü sizinle birlikte ıncık cıncık edeceğimiz doğru. Ama önce size, canımız kıymetlimiz Gelin Saç ve Makyaj‘ı nasıl delirttiğimden bir kaç postta bahsetmek istiyorum:)

dugun-selin-taner-oley-gelin-sac-ve-makyaj

dugun-kir-dugunu-gelin-gelinlik-dogal-makyaj

Düğün gününüz için pek çok saç stilisti ve makyaj firmasıyla görüşmüş olabilirsiniz. Ya da ‘ben her zaman nasılsam düğünümde de aynı görünmek istiyorum, bu düğünde sürprize yer yok’ diyorsanız günlük hayatınızdaki kuaför ve makyözünüzü de tercih edebilirsiniz.
Hem organizyon işlerinin içinde olmam, hem de düğünün her detayına ayrı önem vermem sebebiyle, ben bu konuda kimlerle çalışacağıma tam 1 sene öncesinden karar vermiştim. Saç makyaj, tabii ki her gelin kızımızın olduğu gibi benim de öncelikli konularımdandı. Tek istediğim fotoğrafa uygun makyaj ve yapılı ama doğal görünen bir saç modeliydi. Bu ikisini buluşturan tek değil ama en iyi ekip bence kesinlikle Gelin Saç ve Makyaj!
dugun-gelin-sac-ve-makyaj-ekibi-gokhan-yalciner
dugun-gelin-gelinlik-sac-makyaj-nasil-olmali
Gelin Saç ve Makyaj Ekibinden biraz bahsetmem gerekirse, Gökhan Yalçıner önderliğinde kurulan ekip, henüz sayımı tamamlayamadım ama en az 10 kişiden oluşuyor. Hepsi inanılmaz yetenekli, yüksek enerjili ve tatlılar. Biz Gökhan ile Raffles’da düzenlenen Martha Stewart Wedding’de tanıştık. Mart ayında olduğumuz düşünülürse 9 Temmuz’un takvimlerinde boş olması bir mucizeydi. Bu arada isterseniz Gökhan’la, isterseniz de ekipten başkalarıyla anlaşabilirsiniz. Zira Gökhan epey yoğun oluyor.
Gelin Saç ve Makyaj ile ilgili şu detayları da söylemeliyim,
  • Sizi en güzel gösterecek saç ve makyaj stili için bir hafta öncesinden size randevu veriyorlar. Ve her detaya o provada zaten birlikte karar vermiş oluyorsunuz. Yani demem o ki, düğün günü hiç bir sürprizle karşılaşmıyorsunuz.
  • Düğün gününüzde isterseniz, ekip saç ve makyajınızı tamamladıktan sonra mekandan ayrılıyor. İsterseniz de tüm gün sizinle oluyorlar. İki çalışma şekli için farklı fiyat alternatifleri mevcut. Ben tüm gün birlikte olalım istedim. İlk saç ve makyajımda Gökhan ile günü geri kalanın da ise Can ile birlikteydim.
Normal şartlar altında gelinlere nikah ve after party için iki farklı model sunan ekip, ben aşırı tatlı bir insan olduğum için beş farklı saç modeli yaptı:))
dugun-fotografcisi-gaye-yon-istanbul
dugun-organizasyonu-mekan-secimi
Evet biraz abartmış olabilirim ama, iki gelinliğim ve hazırlık sürecinde tüm gün yapılacak çekimlerde farklı mekanları kullanacağımız için buna mecburdum:) Gelinlik detaylarımdan sonraki postlarımda uzun uzun bahsedeceğim tabii. Ama bu gördüğünüz muhteşem gelinliğin Moniquel Huillier ve hiç bir zaman duvak istemeyen beni bile ikna edebilecek çekicilikteki duvağımın Oscar de la Renta olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.
dugune-nasil-hazirlanilir-gelin-sa-makyaj
hotel-les-ottomans-dugun-gelin-damat-hazirlik
Şimdi sizi, Les Ottomans Hotel’de gerçekleşen hazırlık sürecinin ilk bölümüyle baş başa bırakıyorum..

pembe-sampanya-dugun-hazirlik dugun-hazirligi-gelin-sac-ve-makyaj

Tüm fotoğraflar Gaye Yön‘e aittir.
Etiketler:, , , , , , , , , , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Comments

  1. Pingback: ARTIK EMİNİM, GELİN OLDUM BEEEN! – Pembe Şampanya

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 shares