ARTIK EMİNİM, GELİN OLDUM BEEEN!

dugun-gelin-sac-ve-makyaj
Gelsin yeni saç modelleri, yaşasın eski Gelin Saç ve Makyaj yeni Jonats Couture Ekibi!
dugun-dugun-fotografcisi-gaye-yon
Düğün gününün her dakikasında yanımda olan, aşırı ötesi becerikli Gelin Saç ve Makyaj ekibinin isim değişikliğini de bu vesileyle size duyurmaktan gurur duyarım. Zaten bize fazla bile dedirtecek kadar yetenekli ellerin buluştuğu ekip, yeni ismiyle yurt dışına açılmaya karar vermiş, yolları her daim açık olsun.
Kamu mesajımı verdiğime göre artık #SelinTanerOley detaylarından bahsedebilirim. Oscar de la Renta duvağımla burada gördüğünüz saç modelinden sonra bendeniz, diğer gelinliğe geçerken tabii ki hem saç aksesuarımı hem de modelimi değiştirdim.
dugun-gelin-gelinlik-vakko-wedding
Dünyanın en rahat gelinliğini Vakko’dan aldığımı söylesem şaşırırsınız herhalde. Neden, çünkü kabarık değil:) İşte tam olarak burada, bu sene evleneceklerin gelinlik için ayırdıkları bütçenin çoğunun ceplerinde kalmasını sağlayacak bir tüyo vereceğim. Bu gördüğünüz elbise formundaki gelinliği, Ocak ayında Vakko’nun belirli aralıklarla düzenlediği Pop Up satış etkinliğinden aldım.
Vakko Pop Up ismine, markanın sezon sonlarında yaptığı ve gece elbiselerinin çok uygun fiyatlarda satıldığı etkinliklerden aşina olabilirsiniz. Aynı indirimlerin gelinlik, duvak, saç aksesuarı ve gelin ayakkabılarından oluşan ‘düğün özel’ seçkisine ben daha önce hiç rastlamamıştım. O kadar güzel ürünler o kadar ucuz ki, bir kere duymuş olsam eminim ki asla unutmazdım.
dugun-nerede-yapilir-les-ottomans-otel
Peki bu satış etkinliğinden benim nasıl mı haberim oldu? Nişan kıyafeti diktirdiğim tasarımcının bana yaşattığı hezimet sonrası -bir postta mutlaka bu konudan da bahsedeceğim- tesadüf eseri gittiğim Kanyon’da, aslında Habitat’ı gezmek istemiştim. Sonra bir baktım mağazanın yerini Vakko almış. İndirimin her dildeki karşılığını bildiğimden, sale yazısını görünce koşarak mağazaya girdim:)
O esnada size bahsettiğim, gece elbiseleri indirimi mevcuttu. Kıyafetlere bakarken anneme çok güzel bir Marchesa elbise beğendik. Kabinde düğünümden bahsederken, çalışanlardan iki gün sonra gelinliklerde de indirim başlayacağını öğrendik. Ve canım Gaye’nin çektiği fotoğraflara bayılmamızı sağlayan mutlu sona bu şekilde ulaşmış oldum.
dugun-gelin-gelinlik-sac-kuafor-makyaj
Konu dağıldı farkındayım, saç makyaja geliyorum tekrar. Fakat saçımda gördüğünüz Swarovski taşlarla bezeli tarak şeklindeki tokayı da, Vakko’nun bu indiriminden aldım konuyu uzatmam ondan:)

pembe-sampanya-dugun-selin-taner-oley

Saç ve makyajı daha yakından görmeniz için yakında, Punica Films imzalı tüm düğün videolarımız Youtube kanalımızda olacak…
Etiketler:, , , , , , , , , , , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 shares