2018 Bridal Fashion Week | Yeni Gelinlik Trendleri

marchesa-bridal-2018
Pembe Şampanya‘da şu sıralarda New York’un en güzide mekanlarında gerçekleşmekte olan 2018 Bridal Week yani Gelinlik Haftası’ndan bahsetmeyecek değildim tabii ki. Hadi gelin önümüzdeki sene hangi gelinliklere bakıp iç çekeceğiz, birlikte bakalım:)
FERD4108
Reem Acra 2018 Bridal Fashion Week kapsamında sunduğu koleksiyonu için, özellikle kalp şeklindeki tek taş yüzüğünün hayranı olduğumuz Tiffany&Co ile iş birliği yapmış. Markanın 20. yıl dönümünü de bu şekilde kutlayan Reem Acra siyah ve beyaz renklerde olmak üzere düğün sürecinin tamamında kullanabilecek farklı bir koleksiyon hazırlamış. Tabii ki ben siyahları eledim ve en beğendiklerimi sizinle paylaşmaya çalıştım. Siz de siyah kurdelelerin, motifli tüllerin ve düşük omuzların ön plana çıktığı gelinliklere bakarken hayallere daldınız değil mi?
reem-acra-2018-bridal-week
reem-acra-2018-bridal-week-dress
reem-acra-2018-bridal-dress
Dantel askılar, volanlı kollar, üç boyutlu çiçek motifli tüller derken Marchesa’nın her modeline ayrı ayrı bayıldığımı belirterek konuya girmek istiyorum. Çiçek taçların eşlik ettiği bu şahane gelinliklerin sunulduğu bahar ortamını da ayrı kıskandım 🙂
marchesa-bridal-2018
marchesa-wedding-dresses-spring-2018-014
marchesa-wedding-dresses-spring-2018
Minik kristaller, transparan eldivenler, tül detaylı saç aksesuarları ve üç boyutlu çiçeklere Lela Rose’un 2018 bahar koleksiyonunun ilk göze çarpan detayları olmuş. Krep kumaşın akıcılığı ve formların sadeliğini vurgulayan modelleri sizinle paylaşmadan edemeyeceğim.
lela-rose-wedding-dresses-bridal-week-2018
lela-rose-wedding-dresses-spring-2018
lela-rose-wedding-bridal-week-2018
Çiçek ve şifonun buluşmasından doğan romantikliği, transparanlık, dekolte ve makyaj ile saç seçimi sayesinde sert ve seksi bir noktaya ulaştıran Dany Mizrachi’nin koleksiyonunu ben çok sevdim ama genel kitleye hitap edeceğini pek düşünmüyorum:) Ancak kullandığı bol işlemeyle, kabarık gelinlik sevenlerin belki dikkatini çekebilir.
dany-mizrachi-bridal-fashion-week-2018
dany-mizrachi-bridal-fashion-week-2018-dress
dany-mizrachi-wedding-dresses-spring-2018-012
Biraz da klasik modellerden hoşlananları mutlu edelim ve Anne Barge’nin 2018 bahar modellerine göz atalım. Sezonun trendi çiçek motiflerini olabildiğince az ve göz yormadan kullanan markanın sade gelinlikleri, ‘çok araştırma yapmadan alayım gitsin’ diyen gelinlerin çok seveceği cinsten:)
anne-barge-2018-bridal-week
anne-barge-wedding-dresses-spring-2018-011
anne-barge-wedding-dresses-spring-2018
Önümüzdeki sene gelinlik dünyasında ne moda olacak derseniz, cevabı Mira Zwillinger koleksiyonunda saklı. Bence markanın 2018 bahar gelinlikleriyle birlikte sunduğu tül pelerin ve tüy ile çiçek motifli boyun aksesuarlarını ben çok sevdim, ya siz?
mira-zwillinger-wedding-dresses-spring-2018-026
mira-zwillinger-wedding-dresses-spring-2018
mira-zwillinger-bridal-week-2018-dress
Kristal, inci ve minik çiçek motifleriyle bezeli Sachin & Babi koleksiyonu bence her zevke hitap ediyor. Balık, düz formların yanı sıra 55 katlı tül ile hazırlanmış kabarık gelinlik modellerininde bulunduğu 2018 bahar koleksiyonunda gözüme çarpan bir detay da büyük çiçeklerin, tasarımların bel kısmında aksesuar olarak kullanılması oldu.
sachin-and-babi-2018-bridal-week
sachin-and-babi-wedding-2018
sachin-and-babi-wedding-dresses-spring-2018

Gelin Yardım Rehberinin İlki Olan Saç Aksesuarları Yazımı Okumak İçin Buraya Tıklayabilirsiniz

Etiketler:, , , , , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 shares